Slide1 background
Kursy językowe online dla firm

/ Nasza oferta

Kursy językowe online dla firm – inwestycja w przyszłość biznesu

W dzisiejszych czasach firmy coraz częściej decydują się na udział w kursach językowych online, które nie tylko zapewniają im większą swobodę podczas nauki, ale także umożliwiają zdobywanie wiedzy w dowolnym miejscu, bez względu na lokalizację siedziby firmy.

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom naszych kursantów, stworzyliśmy dla Państwa specjalną ofertę kursów językowych online dla firm i osób dorosłych, które odbywają się za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Wszystkie zajęcia prowadzone są na żywo przez dedykowanego lektora, który posiada doświadczenie w organizacji lekcji w takiej formie.

W naszej szkole językowej KOLIBER proponujemy kursy językowe online języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, japońskiego lub polskiego.

Najlepsze kursy językowe online – dlaczego warto wziąć w nich udział?

Wygodna forma prowadzonych zajęć

Zajęcia podczas kursów językowych online w naszej szkole językowej pozwalają na naukę z dowolnego miejsca na świecie. Jedyne, co jest potrzebne kursantom, to dostęp do komputera, telefonu lub innego urządzenia mobilnego, na którym można korzystać z platformy ClickMeeting. Sama platforma jest niezwykle intuicyjna i prosta w obsłudze, a także umożliwia wykorzystanie różnego rodzaju funkcjonalności, jak np. konwersacja, czat, tablica multimedialna, prezentacja, udostępnianie plików czy też filmy video.

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny

Ceny kursów językowych online dla firm są korzystniejsze niż szkoleń stacjonarnych, a ze względu na wieloletnie doświadczenie naszych lektorów i metodyków zapewniają one równie wysoką jakość i efektywność prowadzonych zajęć.

Wsparcie na każdym etapie nauki

Firmy, które zdecydują się na wzięcie udziału w kursie językowym online, mogą liczyć na kompleksową obsługę z naszej strony oraz pełne wsparcie, począwszy od kontaktu z uczestnikami i organizacji lekcji, aż po dostarczanie wszelkich materiałów niezbędnych do nauki.

Wzrost kompetencji pracowników

Kursy językowe online to doskonała okazja do tego, by przyczynić się do wzrostu umiejętności pracowników, którzy będą mogli wykorzystać zdobytą wiedzę w kontaktach z zagranicznymi klientami i kontrahentami. To również bardzo dobre narzędzie motywujące pracowników do wykonywania pracy.

W Szkole Języków Obcych KOLIBER pomagamy firmom w uzyskaniu nawet do 80% dofinansowania na kursy językowe online z bieżących projektów Unii Europejskiej. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów odnośnie kursów językowych dofinansowanych z UE.