Slide1 background

Intensywny kurs angielskiego online

Intensywny kurs języka angielskiego

Intensywny kurs angielskiego

Intensywny kurs języka angielskiego to program opracowany z myślą o osobach, które mają ograniczony czas na naukę języka obcego i chcą w szybki, a zarazem skuteczny sposób nabyć swobodę komunikowania się w języku angielskim. Dzięki możliwości dopasowania materiału do potrzeb uczestników kurs ten zapewnia rewelacyjne efekty uzyskiwane w błyskawicznym czasie.

Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami, aby zapisać się na kurs!

Na czym polega intensywny kurs języka angielskiego?

W szkole językowej KOLIBER wyznajemy zasadę, że to kursanci sami decydują o tym, w jakim tempie chcą się uczyć i jaka intensywność nauki jest dla nich najbardziej odpowiednia. Chcąc sprostać potrzebom tych, którzy mają ograniczone możliwości nauki języka angielskiego, a mimo to oczekują szybkich efektów w krótkim czasie, przygotowaliśmy specjalną ofertę intensywnych kursów języka angielskiego, które realizowane są w dwóch formach:

• kurs stacjonarny, który odbywa się w jednym z naszych oddziałów w Katowicach lub Sosnowcu;
  • intensywny kurs angielskiego online, który prowadzony jest zdalnie, poprzez platformę ClickMeeting.

Przewagą intensywnego kursu angielskiego online nad szkoleniem stacjonarnym jest możliwość wzięcia udziału w zajęciach z dowolnego miejsca, a co za tym idzie, oszczędność czasu i pieniędzy na dojazd do placówki.

Co wyróżnia nasze intensywne kursy angielskiego?

Intensywne kursy języka angielskiego prowadzone w naszej szkole to rozwiązanie szyte na miarę, dzięki któremu uczestnicy:

• mają możliwość „zanurzenia się” w języku angielskim już od pierwszych chwil realizacji kursu;
  • prowadzą liczne konwersacje z lektorami, dzięki czemu przełamują barierę związaną z mówieniem w języku obcym, a także systematycznie wzbogacają swoje słownictwo;
  • przyswajają niezbędną wiedzę nie w rok lub semestr, a w znacznie krótszym czasie, co może przydać im się zarówno w życiu prywatnym, jak i w sytuacjach zawodowych;
  • mają szansę na zdobycie lepszej pracy lub ubieganie się o podwyżkę dzięki opanowaniu angielskiego na wyższym poziomie.

Sprawdź także pozostałe kursy języka angielskiego z naszej oferty:

Zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty kursów angielskiego online: