Slide1 background

Kurs konwersacyjny - język angielski

Kurs konwersacyjny angielski - online i stacjonarnie

Kurs konwersacyjny - język angielski

Kurs konwersacyjny języka angielskiego stworzony został z myślą o osobach, którym zależy na zdobyciu swobody i łatwości podczas komunikacji w języku obcym w codziennych sytuacjach. Głównym celem tego kursu jest budowanie pewności siebie wśród kursantów, a także wsparcie ich w zdobywaniu płynności w wyrażaniu swoich myśli w języku angielskim.

Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami, aby zapisać się na kurs!

Dla kogo przeznaczone są konwersacyjne kursy angielskiego?

Kursy konwersacyjne języka angielskiego, które realizujemy w naszej szkole językowej KOLIBER, skierowane są do wszystkich osób dorosłych, które:

• osiągnęły poziom średnio zaawansowany w języku angielskim (B1) – w przypadku osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z angielskim, lekcje konwersacyjne mogą okazać się niewystarczające do dobrego opanowania języka
  • mają problem z barierą językową – zajęcia skupione są przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych i swobodnego wypowiadania się, dzięki czemu pozwalają na szybkie pozbycie się blokady językowej;
  • planują stały wyjazd za granicę lub posługują się językiem angielskim na co dzień.

kurs konwersacyjny angielski

Kurs konwersacyjny angielskiego – online czy stacjonarnie?

Nasi kursanci mogą skorzystać z dwóch form prowadzenia kursów konwersacyjnych – szkolenia stacjonarnego, które odbywa się w Sosnowcu (zapraszamy też osoby z Katowic), jak również z kursu konwersacyjnego angielskiego online. To drugie rozwiązanie jest szczególnie polecane osobom, które chcą w wygodny sposób łączyć naukę języka z codziennymi obowiązkami, a także brać udział w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie.

Sprawdź także pozostałe kursy języka angielskiego z naszej oferty:

Zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty kursów angielskiego online: