Slide1 background

Oferta kursów językowych dla firm i dla pracowników

usługi kierowane do firm
Oferta Szkoły Koliber

Kursy językowe dla pracowników

W szkole językowej KOLIBER oferujemy duży wybór kursów językowych dla firm i instytucji, które chcą rozszerzyć swoje działania o nowe rynku sprzedaży oraz nawiązać współpracę z zagranicznymi partnerami z całego świata. Z myślą o nich organizujemy zamknięte, grupowe kursy językowe dla pracowników oraz kadry menadżerskiej. Oferowane przez nas kursy językowe dla dorosłych odbywają się na każdym poziomie zaawansowania, co przekłada się na większą skuteczność prowadzonych zajęć.

Specjalizujemy się również w organizacji indywidualnych kursów językowych dla firm (jak do tej pory udało nam się przygotować już 121 takich szkoleń), które prowadzone są przez dedykowanych lektorów. Podczas takich kursów dla pracowników jesteśmy w stanie indywidualnie dopasowywać poziom zaawansowania szkolenia, jak również jego tematykę, zależną od specyfiki pracy w danej firmie. Chcąc w pełni sprostać oczekiwaniom kursantów, indywidualnie ustalamy również kwestie harmonogramu oraz częstotliwości zajęć.

Oferta szkoleń językowych
dla firm

Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu kursów grupowych dla firm i instytucji
Kursy takie prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.
Ich celem jest nabycie i rozwój zdolności językowych potrzebnych do swobodnego
porozumiewania się w języku obcym w pracy.

Oferta szkoleń językowych dla firm i pracowników

Staramy się być elastyczni wobec potrzeb naszych kursantów, w związku z czym wszystkim firmom na terenie Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego oferujemy możliwość przeprowadzenia kursów językowych dla pracowników w ich siedzibie. Pozostałym kursantom proponujemy natomiast wzięcie udziału w kursach językowych dla firm, które odbywają się w formie zdalnej, za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Wśród kursów językowych dla dorosłych, jakie oferujemy w szkole językowej KOLIBER, znaleźć można kursy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, japońskiego, a także języka polskiego dla obcokrajowców. W ramach kursów uczymy naszych kursantów języka ogólnego, języka biznesu, jak również języka branżowego.

Uważamy, że znajomość języków obcych jest w dzisiejszych czasach główną siłą napędową sukcesu w biznesie. Firmy, które chcą rozpocząć działalność na arenie międzynarodowej lub rozważają współpracę z zagranicznym partnerem, powinny zatem rozważyć wzięcie udziału w kursie językowym dla firm, tak, by ich pracownicy mogli podnieść swoje umiejętności językowe.

Z przyjemnością pomożemy im w osiągnięciu zamierzonego celu. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu grupowych kursów dla firm i instytucji. Szkolenia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania, dzięki czemu pozwalają na nabycie i rozwój zdolności językowych potrzebnych do swobodnego porozumiewania się w języku obcym w pracy.