Slide1 background

Język angielski biznesowy - kurs online

Kurs angielskiego biznesowego

Angielski biznesowy - kurs online

Kursy angielskiego biznesowego to rozwiązanie skierowane do osób, które na co dzień posługują się językiem angielskim, jednak zależy im na wzmocnieniu swoich umiejętności językowych wykorzystywanych w sferze zawodowej. Osoby decydujące się na tę formę szkoleń zyskują większą swobodę w konwersacjach podczas negocjacji, spotkań biznesowych oraz rozmów z zagranicznymi klientami.

Kto może skorzystać z kursu angielskiego biznesowego online?

angielski biznesowy kurs onlineW szkole językowej KOLIBER od wielu zajmujemy się prowadzeniem kursów angielskiego biznesowego, które odbywają się w dwóch formach – stacjonarnej w Sosnowcu (zapraszamy też osoby z Katowic) oraz zdalnej. Zarówno kursy angielskiego biznesowego online, jak i szkolenia stacjonarne przeznaczone są przede wszystkim dla ludzi biznesu, takich jak:

• właściciele i menadżerowie firm;
  • pracownicy działów sprzedaży oraz obsługi klienta;
  • pracownicy przygotowujący na co dzień korespondencję biznesową w języku angielskim;
  • osoby, które występują podczas zagranicznych konferencji, jednak nie czują się pewnie podczas rozmów w języku angielskim.

Jakie umiejętności są udoskonalane podczas kursu języka angielskiego biznesowego?

W trakcie kursu angielskiego biznesowego będziesz miał okazję:

• poznać słownictwo biznesowe i wykorzystać je w praktyce;
  • budować umiejętności komunikacji w międzynarodowym środowisku zawodowym;
  • wziąć udział w ćwiczeniach udoskonalających umiejętności językowe, takich jak np. improwizacje, negocjacje, tworzenie oficjalnych dokumentów, analiza danych.

Sprawdź także pozostałe kursy języka angielskiego z naszej oferty:

Zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty kursów angielskiego online: