Slide1 background

Kursy angielskiego online

Angielski online

Kursy językowe - angielski online

Z językiem angielskim mamy dziś do czynienia na każdym kroku, dlatego nikogo nie dziwi już fakt, że coraz więcej osób decyduje się na jego naukę. Natłok codziennych obowiązków sprawia jednak, że nie każdy dysponuje czasem na wzięcie udziału w stacjonarnym kursie języka angielskiego. Z pomocą przychodzą wówczas kursy języka angielskiego online, które pozwalają na zdobywanie nowych umiejętności językowych w komfortowych, domowych warunkach. Zobacz, co możemy Ci zaproponować w naszej szkole językowej KOLIBER.

Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami, aby zapisać się na kurs!

Jak przebiegają lekcje angielskiego online?

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów, w związku z czym od pewnego czasu oferujemy im możliwość wzięcia udziału w kursach języka angielskiego online, które odbywają się na żywo, za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Platforma jest prosta w obsłudze, a także pozwala na korzystanie z wielu przydatnych funkcjonalności, takich jak m.in. czat, tablice multimedialne oraz prezentacje. Dzięki funkcji udostępniania plików lektorzy mogą również przesyłać niezbędne materiały, które pomagają kursantom w lepszym przygotowaniu się do zajęć.

angielski online

Kursy angielskiego online prowadzone są przez doświadczonych lektorów, którzy wspierają uczestników w oswajaniu się z nowym językiem, a w razie potrzeby zapewniają im szybką pomoc w języku polskim. Podczas każdej lekcji angielskiego online kursanci poznają nowe słownictwo, udoskonalają umiejętność rozumienia ze słuchu, a także zdobywają coraz większą swobodę w mówieniu w języku obcym.

Kursy języka angielskiego online – kto może z nich skorzystać?

Nasza oferta kursów angielskiego online w szkole językowej KOLIBER przeznaczona jest dla wszystkich osób dorosłych, które chcą udoskonalić swoje umiejętności językowe lub nauczyć się języka angielskiego od podstaw. Kurs dostępny jest na różnych poziomach zaawansowania, począwszy od stopnia początkowego (A1), aż po zaawansowany (C1). Co więcej, z tego typu kursów mogą skorzystać również firmy, które coraz częściej decydują się na udział w kursach języka angielskiego online dla firm.

Lekcje angielskiego online to rozwiązanie szczególnie polecane tym, którzy nie mają możliwości osobistego stawienia się na zajęciach (np. osoby z niepełnosprawnością), jak również tym, którzy cenią sobie komfort i wygodę, jaką zyskujemy podczas nauki zdalnej. By odbyć zajęcia angielskiego online, wystarczy bowiem, że mamy dostęp do urządzenia ze stałym połączeniem z Internetem, na którym jest zainstalowana platforma szkoleniowa, z której korzystamy.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie angielskiego online?

Nauka angielskiego online niesie za sobą wiele korzyści, w tym m.in.:

• oszczędność czasu – udział w zajęciach możemy brać z dowolnego miejsca, np. z domu;
  • oszczędność pieniędzy – wybierając kurs angielskiego online, nie musimy tracić dodatkowych pieniędzy na dojazd i związane z tym paliwo lub bilety komunikacji miejskiej;
  • elastyczność – taka forma nauki angielskiego online daje nam większe możliwości w ustalaniu zagadnień, których chcemy się uczyć.

Sprawdź także pozostałe kursy języka angielskiego z naszej oferty:

Zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty kursów angielskiego online: