Slide1 background

Język angielski – kursy dofinansowane

Kurs angielskiego z dofinansowaniem

Język angielski – kursy dofinansowane

W szkole językowej KOLIBER od wielu lat wspieramy naszych kursantów nie tylko w nauce języka angielskiego, ale także w zdobywaniu środków finansowych, które pozwalają im na oszczędzenie nawet do 80% ceny rynkowej szkolenia. Służymy pomocą na każdym etapie ubiegania się o dofinansowanie, a także podczas rozliczania się z tych środków.

Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami, aby zapisać się na kurs!

Dofinansowanie na kursy angielskiego – kto może z tego skorzystać?

kursy angielskiego dofinansowaneKursy angielskiego z dofinansowaniem to rozwiązanie skierowane do właścicieli firm oraz działalności gospodarczych z województwa śląskiego, jak również pracowników, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności językowe. Oferta ta przeznaczona jest dla:

• mikrofirm, czyli osób samozatrudnionych i firm, które zatrudniają do 9 osób (80% dofinansowania);
  • małych firm, które zatrudniają 10-50 pracowników (70% dofinansowania);
  • średnich firm, które zatrudniają 51-250 pracowników (50% dofinansowania).

Dlaczego warto skorzystać z oferty kursów angielskiego z dofinansowaniem?

Dofinansowanie na kursy angielskiego zapewnia wiele korzyści zarówno dla pracodawcy, jak i dla pracownika, w tym m.in.:

• oszczędność pieniędzy na szkolenie przyczyniające się do wzrostu kompetencji pracowniczych;
  • rozwój zawodowy pracowników, którzy mogą ubiegać się o lepsze stanowisko lub podwyżkę;
  • pozytywny wpływ na samopoczucie pracowników i zachęcenie ich do samorozwoju;
  • integracja zawodowa pracowników, którzy mogą wspólnie uczestniczyć w zajęciach;
  • szansa na nawiązanie relacji biznesowych z zagranicznymi kontrahentami.

Sprawdź także pozostałe kursy języka angielskiego z naszej oferty:

Zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty kursów angielskiego online: