Slide1 background
Kursy językowe dofinansowane ze środków UE

/ Nasza oferta

Kursy językowe z dofinansowaniem z Unii Europejskiej - nawet do 80% ceny rynkowej szkoleń!

W szkole językowej KOLIBER dbamy nie tylko o komfort i zadowolenie naszych kursantów, którzy mogą uczestniczyć w zajęciach w prowadzonych w najdogodniejszej dla nich formie. Szczególnie ważne jest dla nas również to, by możliwości finansowe firmy nie stanowiły dla nich bariery w nauce języków obcych przez pracowników. W związku z tym wszystkie firmy, które chcą zorganizować kursy językowe dla swoich pracowników, mogą skorzystać z atrakcyjnych dofinansowań.

Kursy językowe z dofinansowaniem z UE – Śląsk

Jako dostawca usług rozwojowych dostępnych w Bazie Usług Rozwojowych bierzemy udział w projekcie: Podmiotowy System Finansowania, który finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego UE. W ramach tych usług oferujemy kursy językowe z dofinansowaniem zarówno dla właścicieli firm i działalności gospodarczych z województwa śląskiego, jak i dla pracowników (etatowych lub zatrudnionych na umowy cywilno-prawne).

Poziom dofinansowania do kursów językowych dostępnych w szkole językowej KOLIBER wynosi nawet do 80% ceny rynkowej szkoleń. Ofertę tę kierujemy do następujących przedsiębiorstw:

• mikrofirmy (osoby samozatrudnione lub do 9 osób zatrudnionych), które mogą uzyskać 80% dofinansowania;
  • małe firmy (od 10-50 zatrudnionych pracowników), które mogą skorzystać z kursu językowego finansowanego ze środków Unii Europejskiej na poziomie 70%;
  • średnie firmy (od 51-250 zatrudnionych pracowników), dla których przewidziane jest 50% dofinansowania do kursu językowego.

Co ważne, poziom dofinansowania kursów językowych dla małych i średnich firm może ulec zwiększeniu, jednak po spełnieniu dodatkowych kryteriów, które określone zostały przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.

Dofinansowanie kursu językowego dla pracownika – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Kursy językowe z dofinansowaniem z Unii Europejskiej to doskonała szansa na rozwój przedsiębiorstwa, jak również okazja do nawiązania relacji biznesowych z zagranicznymi kontrahentami. Co więcej, w ramach dofinansowania firma może zdecydować, jaka forma nauki języka obcego jest najkorzystniejsza dla pracowników – czy mają być to zajęcia w formie indywidualnej (1 na 1 z lektorem), czy może szkolenie grupowe dla wszystkich pracowników. W ramach kursów językowych z dofinansowaniem nasi lektorzy są również w stanie przyjechać do siedziby firmy lub przeprowadzić zajęcia w formie zdalnej.

W naszej szkole językowej prowadzimy następujące rodzaje kursów językowych z dofinansowaniem z UE:

• język angielski dla firm z dofinansowaniem;
  • język niemiecki, włoski, hiszpański, francuski oraz japoński;
  • język polski dla obcokrajowców.

Wsparcie podczas ubiegania się o dofinansowanie do kursów językowych

W Szkole Języka Obcego KOLIBER oferujemy pomoc na każdym etapie aplikowania o środki, korzystania z funduszy i rozliczania tych środków. O dofinansowanie mogą ubiegać się firmy z całego województwa śląskiego. Projekt na charakter ciągły lub do momentu wyczerpania się środków. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania bliższych informacji.

Szczegółowe informacje o Projekcie dostępne są także pod linkiem dostępnym poniżej: