Stanplex sp. z o.o.

Zaufali nam
Stanplex sp. z o.o.

Referencje dla Szkoły Języków Obcych Koliber dr Łukasz Matusz

Niniejszym zaświadczam, że jako Stanplex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w okresie 01.01.2019 – 30.09.2019 prowadziliśmy współpracę z Szkołą Języków Obcych Koliber dr Łukasz Matusz, która prowadziła w tym czasie zajęcia biznesowego języka angielskiego dla Zarządu naszej spółki.

Prowadzone zajęcia ocenić należy jako bardzo dobre i profesjonalne. Prowadzone były w przyjaznej atmosferze z zachowaniem wszelkich wymogów sztuki nauczania. Lektorka językowa zawsze była punktualna, sumienna, rzetelna i zorganizowana.

Udział w zajęciach językowych zorganizowanych przez Szkołę Języków Obcych Koliber dr Łukasz Matusz pozwoliły nam na wydatne podniesienie poziomu języka angielskiego członków Zarządu. Jest to niezwykle ważne z powodu bieżących kontaktów z zagranicznymi klientami i partnerami biznesowymi, która nasze spółka posiada.

Serdecznie polecam współpracę z SJO Koliber wszelkim firmom i instytucjom.

Bronisław Staniowski