Salary Solutions sp. z o.o.

W dniach 22-03.2019 - 05.11.2019 Szkoła Języków Obcych Koliber dr Łukasz Matusz prowadziła kursy języka angielskiego na rzecz nasze spółki, zajmującej się usługami księgowo-doradczymi.

Zajęcia miały charakter biznesowy i komunikacyjny do celów kontaktu z klientami obcojęzycznymi spółki.

Zajęcia prowadzone przez Szkołę cechowały się zawsze wysokim profesjonalizmem, efektywnością i przeprowadzane były w atmosferze szacunku i zrozumienia.

Lektorka była zawsze przygotowana do zajęć, punktualna, zaangażowana i otwarta na sugestie kursantów. W ramach kursu zrealizowane zostało 100 godzin lekcyjnych zajęć.

Polecam usługi Szkoły Języków Obcych Koliber dr Łukasz Matusz w zakresie nauczania języka angielskiego.

Piotr Pawliszyn