Dynamic Two

Zaufali nam

W okresie 01.06.2018 – 30.09.2019 – Szkoła Języków Obcych Koliber dr Łukasz Matusz zorganizowała kursy języka angielskiego dla pracowników naszej spółki.

Zajęcia o tematyce miały charakter grupowy i indywidualny i miały na celu zapoznanie pracowników spółki z językiem niezbędnym do komunikacji a środowisku pracy i do celów handlowych z partnerami zagranicznymi.

W sumie w ramach kursu zrealizowano 480 godzin zajęć lekcyjnych.

Zajęcia prowadzone były w sposób profesjonalny i rzetelny. Lektor prowadził zajęcia w sposób skuteczny i atrakcyjny dla słuchaczy.

Na życzenie kursantów lektor przygotowywał także autorskie materiały językowe, co dodatkowo zwiększało atrakcyjność prowadzonych przez niego zajęć.

W związku z powyższym polecamy Szkołę Języków Obcych Koliber dr Łukasz Matusz do współpracy jako sprawdzoną i profesjonalną szkołę języków obcych.

Sebastian Folejewski