AWMIG

AWMIG Sp. z o.o.

Jako spółka AWMIG od stycznia 2018 roku współpracujemy z SJO KOLIBER w zakresie organizacji branżowych kursów językowych do celów komunikacji z klientami zagranicznymi spółki. Współpraca taka trwa do chwili obecnej. W jej ramach z ramienia naszej spółki 12 osób spośród jej kierownictwa i pracowników podjęło kursy języka angielskiego na różnym poziomie zaawansowania. Ze współpracy z SJO KOLIBER jesteśmy bardzo zadowoleni. Prowadzone szkolenia językowe przyczyniły się do wydatnego zwiększenia możliwości komunikacji w języku angielskim, wyjścia z produktami spółki na rynki zagraniczne, a także na zwiększenie przychodów spółki AWMIG. Polecam współpracę z SJO KOLIBER dr Łukasz Matusz przy realizacji szkoleń językowych.

Przemysław Wojciechowski