Aniśko Pracownia Projektowa

Zaufali nam
Aniśko Pracownia Projektowa
Tekst

Aniśko Pracownia Projektowa Piotr Aniśko rekomenduje Szkołę Języków Obcych KOLIBER Łukasz Matusz z siedzibą w Sosnowcu (41-200 Sosnowiec) przy ul. Dąbrowszczaków 10A (NIP: 551-245-44-97, REG.: 120984064) jako godnego partnera biznesowego.

Współpraca rozpoczęła się w październiku 2016 roku i na dzień dzisiejszy trwa nadal. W ramach współpracy Szkoła Języków Obcych KOLIBER prowadzi kurs języka angielskiego na rzecz mojej pracowni.

Kurs prowadzony jest na wysokim poziomie merytorycznym z pełnym zaangażowaniem personelu szkoły językowej. Pełny profesjonalizm i wysoki poziom przekłada się na szybki postęp w podnoszeniu umiejętności językowych.

Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę Szkoła Języków Obcych KOLIBER Łukasz Matusz jest zdecydowanie godna polecenia.

Piotr Aniśko
właściciel