Slide1 background

Kurs języka niemieckiego online

Kurs niemieckiego online

Nie wszyscy mają możliwość uczestniczenia w stacjonarnych kursach języka niemieckiego, dlatego też z myślą o tej grupie osób stworzyliśmy specjalną ofertę kursów języka niemieckiego online. Od tej pory każdy, kto chce uczyć się języka niemieckiego w domu, na wakacjach lub w podróży służbowej, może zdobywać nowe umiejętności językowe wszędzie tam, gdzie aktualnie się znajduje. Sprawdź naszą ofertę kursów niemieckiego online!

Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami, aby zapisać się na kurs!

Jak wyglądają lekcje niemieckiego online?

Lekcje niemieckiego online prowadzone są przed doświadczonych lektorów, którzy spotykają się z kursantami na żywo, za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Wszystkie osoby logują się na nią o konkretnej godzinie, ustalonej wcześniej w harmonogramie. Warto podkreślić, że przez całą lekcję uczestnicy kursu niemieckiego online nie tylko słyszą, ale także widzą lektora, jak również to, co udostępnia on na tablicy.

kurs niemieckiego online

Podczas lekcji niemieckiego online lektorzy korzystają z wielu funkcjonalności dostępnych na platformie, takich jak m.in. tablice multimedialne, prezentacje oraz możliwość udostępniania plików z materiałami, które są pomocne w realizacji zajęć i powtórzeniu materiału. Do tego, by wziąć udział w kursie języka niemieckiego online, wystarczy nam wygodne miejsce do nauki oraz sprzęt ze stabilnym łączem internetowym (komputer, tablet lub telefon).

Czy kurs niemieckiego online to rozwiązanie dla Ciebie?

Nasze kursy języka niemieckiego online odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania i skierowane są do osób dorosłych, którym zależy na udoskonaleniu umiejętności językowych lub nauce języka niemieckiego od podstaw. Kurs niemieckiego online to strzał w dziesiątkę, jeśli:

  • chcesz uczyć się niemieckiego z dowolnego miejsca na świecie;
  • zależy Ci na efektownym planowaniu całego dnia;
  • nie masz możliwości dojazdu do naszej placówki, np. ze względu na ograniczoną sprawność ruchową, natłok obowiązków czy też ciążę;
  • lubisz uczyć się w komfortowych warunkach i nie potrzebujesz stałej interakcji z innymi uczestnikami.

Sprawdź naszą ofertę kursów języka niemieckiego: