Slide1 background

Kurs języka niemieckiego dla firm

Niemiecki dla firm

Kurs języka niemieckiego dla firm to rozwiązanie skierowane do wszystkich firm, które stawiają na rozwój zawodowy pracowników oraz wzrost ich umiejętności językowych. W naszej szkole językowej KOLIBER przygotowaliśmy bogatą ofertą kursów niemieckiego dla firm, które realizowane są na wszystkich poziomach zaawansowania, a także w dwóch formach – stacjonarnej i zdalnej (niemiecki dla firm online).

Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami, aby zapisać się na kurs!

Kursy języka niemieckiego dla firm – dlaczego warto z nich skorzystać?

Język niemiecki od wielu lat jest jednym z najczęściej używanych języków obcych w biznesie. Jego znajomość jest szczególnie ważna w przypadku firm, które współpracują z kontrahentami z krajów niemieckojęzycznych i chcą się z nimi swobodnie, a zarazem poprawnie komunikować.

Jakie korzyści wynikają z udziału w kursie niemieckiego dla firm? Takie szkolenia:

• integrują pracowników i zachęcają ich do wspólnej pracy;
  • zwiększają pewność siebie pracowników i przełamują ich barierę językową w mówieniu w języku obcym;
  • pomagają w nawiązaniu relacji biznesowych dzięki nauce specjalistycznego słownictwa;
  • angażują pracowników w rozwój firmy.

Kurs języka niemieckiego dla firm

Kurs języka niemieckiego dofinansowany z UE

Kurs niemieckiego dla firm może być sporym wydatek dla przedsiębiorcy, dlatego też od wielu lat pomagamy klientom w pozyskaniu środków finansowych pozwalających na zaoszczędzenie do 80% ceny rynkowej szkolenia. Z dofinansowania kursu języka niemieckiego mogą skorzystać wszyscy właściciele firm i działalności gospodarczych z województwa śląskiego, jak również pracownicy, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności językowe.

Sprawdź naszą ofertę kursów języka niemieckiego: