Slide1 background

Intensywny kurs niemieckiego

Intensywny kurs niemieckiego - online lub stacjonarnie

Intensywny kurs niemieckiego to propozycja dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje językowe w krótkim czasie i nie mogą wziąć udziału w standardowym kursie językowym. Możliwość dopasowania zakresu materiału do potrzeb danej grupy uczestników sprawia, że są oni w stanie nabyć swobodę komunikowania się w języku niemieckim w szybki, a zarazem skuteczny sposób.

Kliknij tutaj i skontaktuj się z nami, aby zapisać się na kurs!

Czym wyróżniają się nasze intensywne kursy niemieckiego?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z naszych kursantów ma nieco inne potrzeby i oczekiwania wobec intensywnych kursów niemieckiego, dlatego też mogą oni skorzystać z jednej z dwóch form nauki:

  • kurs stacjonarny, który realizowany jest w naszym ośrodku w Sosnowcu;
  • intensywny kurs niemieckiego online, który można realizować z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy tylko mieć stały dostęp do Internetu oraz platformy ClickMeeting.

Bez względu na wybrany wariant, intensywne kursy niemieckiego odbywają się w małych kameralnych grupach, dzięki czemu uczestnicy mogą ze sobą współpracować i prowadzić swobodne konwersacje. Zwracamy szczególną uwagę na praktyczne aspekty nauki niemieckiego, w związku z czym podczas intensywnych kursów niemieckiego każdy uczestnik:

  • może zapoznać się z językiem niemieckim „od środka” już od pierwszych zajęć;
  • prowadzi coraz bardziej rozbudowane konwersacje z lektorami i pozostałymi uczestnikami, dzięki czemu może błyskawicznie pokonać barierę językową i wzbogacić swoje słownictwo;
  • zdobywa niezbędne umiejętności językowe w ciągu maksymalnie jednego semestru.

Sprawdź naszą ofertę kursów języka niemieckiego: