Nasza szkoła

Naszą pasją są języki obce! Szkoła KOLIBER powstała, by się tą pasją z Państwem dzielić. Jesteśmy zespołem doświadczonych lektorów języków obcych, którzy w tym odnajdują swoje powołanie.

Współpracujemy z doświadczonymi i wykwalifikowanymi lektorami języków obcych posiadającymi co najmniej tytuł magistra i kierunkowe wykształcenie filologiczne. Znaczny procent naszych lektorów posiada tytuł doktora i jest czynnymi nauczycielami akademickimi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych na różnych poziomach zaawansowania i różnej specyfice kursów.

Nauczamy zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.

Naszą ofertę wyróżnia szeroka gama kursów języka angielskiego, niemieckiego i szwedzkiego w bardzo konkurencyjnych cenach.

Prowadzimy kursy grupowe i indywidualne przy użyciu metody komunikatywnej z elementami innych metod, np. metody powtórzeniowej, metody projektowej, TPR. Dostosowujemy się do wymagań naszych kursantów i jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje.

Szkoła Języków Obcych KOLIBER jest posiadaczem prestiżowego certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001: 2015.

W czasie zajęć i bezpłatnych konsultacji językowych jesteśmy do Państwa dyspozycji!

dr Łukasz Matusz

• nauczyciel akademicki w Instytucie Języka Angielskiego Uniwersytetu Śląskiego
  • wieloletni lektor języków obcych
  • prelegent i uczestnik wielu konferencji szkoleniowo-metodycznych