O nas

Szkołą Języków Obcych KOLIBER została założona w 2009 roku przez dr Łukasza Matusza, anglistę i czynnego nauczyciela akademickiego. Naszą pasją są języki obce i tą pasją chcemy się z Państwem dzielić.

Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli języków obcych. Wszyscy nasi lektorzy posiadają kierunkowe wykształcenie filologiczne i bogate doświadczenie w nauczaniu języków obcych.

Prowadzimy nauczanie na wszystkich poziomach zaawansowania i różnej specyfice kursów, zarówno na kursach ogólnych, jak i na kursach specjalistycznych (Office English, Business English, Technical English, kursy przygotowawcze do egzaminu  TOEIC).

Naszą główną specjalizacją jest nauczanie osób dorosłych i kursy językowe dla firm. Zajęcia prowadzimy zarówno w siedzibie naszej szkoły, jak i z dojazdem na terenie Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego.

Jako podmiot świadczący usługi rozwojowe BUR oferujemy dla naszych klientów firmowych kursy językowe z dofinansowaniem do 80% z środków projektu Podmiotowy System Finansowania.

Naszą ofertę wyróżnia wysoka jakość nauczania, potwierdzona certyfikatem ISO 9001: 2015 i licznymi audytami instytucji zewnętrznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami.

dr Łukasz Matusz

• adiunkt w Instytucie Języka Angielskiego Uniwersytetu Śląskiego
  • lektor języków obcych z wieloletnim doświadczeniem
  • prelegent i uczestnik wielu konferencji szkoleniowo-metodycznych