Dla firm


Jako posiadacz prestiżowego certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001: 2015 SJO KOLIBER dr Łukasz Matusz jest wykonawcą usług językowych i doradczych zarejestrowanych w Biurze Usług Rozwojowych PARP. W ramach tych usług oferujemy szkolenia językowe dla firm i certyfikaty językowe dofinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Poziom dofinansowania to nawet 80% ceny rynkowej kursów językowych! Oferta skierowana jest dla właścicieli i pracowników (pracownicy etatowi lub zatrudnieni na umowy cywilno-prawne):

  • Mikrofirm (osoby samozatrudnione lub do 9 osób zatrudnionych): 80% dofinansowania
  • Małych firm (od 10 do 50 osób zatrudnionych): 70% dofinansowania
  • Średnich firm (od 51 do 250 osób zatrudnionych): 50% dofinansowania

Poziom dofinansowania usług językowych dla małych i średnich firm może ulec zwiększeniu pod warunkiem spełnienia dodatkowych kryteriów.

W ramach dofinansowania istnieje możliwość podjęcia kursu dowolnego języka obcego w formule indywidualnej (1 na 1 z lektorem). Prowadzimy szkolenia również z dojazdem do siedziby kursanta.

Istnieje także możliwość przeprowadzenia audytów językowych dla firm i otrzymania cennych certyfikatów językowych (TOEIC®) w ramach dofinansowania.

W SJO KOLIBER oferujemy pomoc na każdym etapie aplikowania o środki, korzystania z funduszy i rozliczania tych środków. O dofinansowanie mogą ubiegać się firmy z całego województwa śląskiego.

Projekt na charakter ciągły, lub do momentu wyczerpania się środków. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania bliższych informacji.

STREFA SŁUCHACZA

Logowanie
Zapisy online